اپلیکیشن فلفور

فلفور ، سرویس ارائه شده از شرکت ارتباط گستران ژوبین، یک بازار اینترنتی مبتنی بر نقشه است که از آن می توان به عنوان بانک اطلاعات شهری و اطلاعات مشاغل در شهر الکترونیک استفاده کرد. میتوان به نزدیکترین ها و بهترین های هر کسب و کار دسترسی داشت، خرید اینترنتی انجام داد، از شبکه اجتماعی کسب و کارها (فلوگرام) استفاده کرد و با گشت مجازی از هر کسب و کار به صورت چند بعدی بازدید کرد.
ثبت رایگان کسب و کار: میخوای کسب و کاری که داری رو ثبت کنی؟ کافیه در صفحه اصلی اپلیکیشن فلفور سه ثانیه انگشتت رو روی لوکیشنی که هستی قرار بدی و با ثبت مکان عمومی کسب و کارت رو رایگان ثبت کنی…
میخواین امکانات خاصی که فلفور داره رو به مشتریانتون بدین با تیم پشتیبانی فلفور تماس بگیرین تا این امکانات رو براتون ایجاد کنیم.
فلفور در لغت به معنای فوری، سریع، جَنْگیْ می باشد. ما می کوشیم تا این معنا را در کسب و کار شما به واقعیت برسانیم.

با فلفور هرچی که بخوای هرجا که باشه جوره!

اصلا نه وقتش رو داری بری بیرون خرید کنی نه حالش رو خب چه کاریه! از هر فروشگاهی که دوست داری یه غدای خوشمزه بگیر، یه سبد گل سفارش بده، یه لباس شیک خرید کن، یه شیرینی برای تولد سفارش بده یا یه عطر خوشبو برای هدیه که بهت نزدیکتره، اینترنتی هم خرید کن هم پرداخت کن تا درب منزل تحویل بگیری.

یه مراسم یا مهمونی داری که میخوای تو یه جای شیک برگزارش کنی؟ کجا باشه بهتره؟ دیزاینش چطوره؟ کاش می شد قبل از رفتن محیطش رو دید، راه حلش چیه؟ گشت مجازی! بله گشت مجازی که خیلی راحت و بدون نگرانی از فضا هایی که دارند و دیزاینشون میشه بازدید کرد.

به دنبال یه شبکه اجتماعی هستی که صاحبان کسب و کار محصولات و خدماتشون رو معرفی می کنند یا میخوای با همه محصولات فروشگاه مورد علاقت آشنا بشی از صفحه هر کسب و کار بازدید کنی، یا نظرت رو مستقیما زیر هر پست انتقال بدی، بپسندی یا امتیاز بدی؟ با فلوگرام فلفور امکانپذیره.

براتون پیش اومده که دنبال جایی باشی که پیدا کردنش خیلی ضروریه، مثل پمپ بنزین، بانک ها، اداره ها و سازمان ها ،بیمارستان ها و مراکز پلیس؟ راه حلش چیه؟

شده بخوای جایی رو برای گردش و تفریح، برای خوشگذرونی به همراه عزیزانتون انتخاب کنی، سینماها، تئاترها، موزه ها، شهربازی ها، پارک ها و فرهنگسراها؟ اما نمیدونی کجاست و چقدر میتونه بهت خوش بگذره؟

آدرس جایی که میخوای بری رو پیدا نمیکنی؟ ساعت کاریش رو هم نمیدونی؟ یه وقتایی پیش میاد با کلی ترافیک و صرف کلی هزینه و وقت، میری به جایی که میخوای میرسی اما ساعت کاریشون تمام شده و بسته است؟ کاش از از قبل میدونستی چه ساعت هایی تو روزهای هفته ساعت کاریشونه و یه مسیر یاب داشتی...

اپلیکیشن کاربر