اسپیناس خلیج فارس

توضیحاتمجموعه هتل های اسپیناس بهترین انتخاب برای برگزاری مراسم های مهمی مثل عروسی، مهمانی، یا رویداد های اجتماعی هستند. تیم اسپیناس حساسیت مراسمی از این قبیل را به خوبی درک کرده و با تدارکات لوکس خود مهمانان شما را تحت تاثیر قرارخواهد داد. علاوه بر غذاهای لوکس ایرانی و بین المللی و همچنین نوشیدنی های متنوع، خدمات با کیفیت و پذیرایی بی عیب و نقصی به مهمانان شما ارائه می شود. هتل اسپیناس خلیج فارس با سالن ها و تالار های متنوع و لوکس ارائه کننده گزینه های گوناگون و منحصر به فرد برای هر نوع جشن، مراسم و رویداد می باشد.
آدرسمیدان ولیعصر، بلوار کشاورز، هتل اسپیناس خلیج فارس
تلفن83844

تیم اسپیناس مفتخر است که اعلام کند از لوکس ترین برگزارکننده های جلسات در تهران می باشد. مجالسی که در این مجموعه برگزار می شوند خاطراتی زنده در ذهن شرکت کننده گان آن ها هستند. خارق العاده ترین تصورات شما از یک جلسه به راحتی توسط این مجموعه قابل دسترسی است. سالن های شیک و مجلل، توجه به جزئیات تاثیرگذار، امکانات و تجهیزات پیشرفته و خدمات باکیفیت، همه از مواردی هستند که اسپیناس برای آن ها زبانزد است. همکاران کارشناس و مجرب ما با خلاقیت متحیرکننده، توجه خاص به استاندارد های روز جهانی و با چیره دستی ظریف خود، مدیریت مجالس شما را برعهده خواهند گرفت.

در مجموعه هتل های اسپیناس، برگزاری مراسم، قرارهای کاری و جلسات شما به شیوه ای فراتر از حد تصور انجام می پذیرد. برنامه های درنظرگرفته شده برای اینگونه مراسم عموما باعث ایجاد خاطراتی ماندگار برای شما و مهمانانتان می شود. این مجموعه به عنوان یکی از برترین و لوکس ترین مجموعه های برگزاری جلسات در تهران شناخته می شود و با توجه ظریفی که به جزئیات این مجالس دارد، همیشه سعی در ارائه ی بهترین خدمات و دکوراسیون داشته تا رضایت مهمانان خود را جلب نماید.

تالار ها و سالن های اسپیناس خلیج فارس

•سالن خلیج فارس
سالن خلیج فارس دو ورودی مجلل دارد و با پیشرفته ترین تکنولوژی ها به میهمانان جلسات، مراسم های خصوصی و کنفرانس های بین المللی شما خوشامد می گوید. این سالن قابلیت پذیرایی از 400 مهمان را دارا می باشد.

•سالن خلیج فارس VIP
اتاق VIP خلیج فارس با فضایی مناسب و درخور، جهت برگزاری مراسم ویژه درنظر گرفته شده است و دارای ظرفیت 25 نفر می باشد.

•سالن پاسارگاد
این سالن برای برگزاری جلسات، کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه ها طراحی شده است. تجهیزات مدرن، تکنولوژی استثنایی و دکوراسیون ویژه ای که برای این سالن در نظر گرفته شده است، آن را قادر ساخته است که در ارائه ی خدمات مربوطه بی رقیب باشد. ظرفیت این سالن 400 مهمان می باشد.

•سالن پاسارگاد 2
ظرفیت این سالن 120 مهمان می باشد. با انتخاب این سالن، رویداد های شغلی و همکاری های خود با شرکت ها و گروه های دیگر را به صورت ویژه برگزار کنید.

•سالن لوشاتو
این سالن با ظرفیت 150 نفر مجهز به تکنولوژی استثنایی، تجهیزات مدرن و دکوراسیون ویژه ای که برای این سالن در نظر گرفته شده است، می باشد.

•اتاق اسپیناس سوئیت
این سوئیت در طبقه 14 واقع شده و دارای ظرفیت 16 نفر می باشد. با انتخاب این سالن، رویداد های شغلی و همکاری های خود با شرکت ها و گروه های دیگر را به صورت ویژه برگزار کنید.

• اتاق VIP رستوران مدیترانه
این اتاق با ظرفیت 20 مهمان خدماتی با کیفیت و ویژه را برای جلسات و رویداد های شما ارائه می کند.