کافه پالومبینی

توضیحاتکافه پالومبینی با افتخار طعم فوق العادهِ قهوه ایتالیایی را برای شما به ارمغان می آورد تا در فضایی لوکس و آرامش بخش از آن نهایت لذت را ببرید. این کافه به عنوان اولین شعبه کافی شاپ های ایتالیایی پالومبینی در ایران افتتاح شده است.
آدرسخیابان فرشته، نبش خیابان بوسنی و هرزگوین، بوتیک مال ملل، طبقه اول
تلفن02126353083
اینستاگرامcaffepalombini.ir

ویژگی ها

همه چیز از دهه 1940 میلادی و از ایده جیوانی پالومبینی مرد خلاق ایتالیایی آغاز شد. وی عاشق خلاقیت و نوآوری و از طرفداران پروپاقرص قهوه بود که در آن سالها توانست با وجود تمام سختی ها و مشقت ها کارگاه رُست قهوه پالومبینی را در شهر رم ایتالیا تاسیس کند. وی پس از مدت کوتاهی به شهرت بالایی رسید و در رم به عنوان برند محبوب پاپ پال ششم دست پیدا کرد.

آلدو پالومبینی پسر جیوانی پالومبینی نیز این اشتیاق را از پدر خود به ارث برد و سرانجام علیرغم مشکلات پیش روی خود توانست این کسب و کار خانگی را سراپا نگهدارد و با توسعه آن، این اسپرسوی ایتالیایی با کیفیت را به قاره های اروپا، آمریکای شمالی و آسیا صادر نماید.

قهوه پالومبینی با ترکیب سنت و نوآوری، شور و اشتیاق و تجربه در فناوری تولید قهوه، این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا از طعم اسپرسوی ایتالیاییِ واقعی لذت ببرید. به علاوه این کافه ارائه کننده منویی متنوع شامل انواع نوشیدنی و دسر و شیرینی و اسنک های خوشمزه می باشد. کافه پالومبینی هر روز از ساعت از ساعت 9:30 الی 23:00 پذیرای مهمانان عزیز می باشد.