لانژ زیبایی لوه

توضیحاتهدف “لانژ زیبایی لوه” ارائه خلاقترین و بهترین خدمات زیبایی و فراهم نمودن تجربه ای فراموش نشدنی برای بانوان می باشد.” لوه به همراه بهترین متخصصان و با استفاده از با کیفیت ترین محصولات زیبایی، به بهترین نحو پذیرای مهمانان عزیز در محیطی صمیمی و دلپذیر می باشد”.
آدرسفرشته، خیابان فیاضی، مجتمع داریوش، بلوک C، طبقه 4
تلفن02126603537
اینستاگرامloveh.beautylounge

 

لانژ زیبایی لوه در محیطی لوکس و آرامش بخش و با همکاری گروهی از بهترین متخصصان زیبایی و آرایشی، رنگ مو، گریم، متخصصان ناخن و ماساژورها ارائه کننده با کیفیت ترین خدمات زیبایی می باشد. لوه در صدد است تا با توجهی ویژه و سزاوار نسبت به بانوان عزیز، رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.

به گفته خانم مهرنوش فراهانی، موسس لانژ زیبایی لوه، از مهمترین اهداف این مرکز زیبایی بخشیدن برای اهداف نیکوکارانه می باشد. ” من به انجام کار نیکو در حق مردم بسیار اعتقاد دارم و مطمئن هستم که این امر در مورد مشتریان ما نیز صدق می کند. بهره مندی از توانایی های لازم برای کمک به سازمان های خیریه در حمایت از زنان و کودکان بی بضاعت، نیروی انگیزه بخشی است برای سالن زیبایی ما. بانوان عزیز با انتخاب لوه در واقع ما را در رسیدن به اهداف نیکوکارانه مان یاری می کنند”.

لانژ زیبایی لوه از شنبه تا پنجشنبه، از ساعت 10:00 الی 18:00 و در روزهای جمعه با هماهنگی قبلی، پذیرای مهمانان عزیز می باشد.

ویژگی ها

•محیط شیک و لوکس
•ارائه خدمات حرفه ای وآرایشی مو و زیبایی
•ارائه خدمات ماساژ
•استفاده از با کیفیت ترین مواد آرایشی
•پارکینگ اختصاصی