نیلوفر آبی

توضیحاتنیلوفر آبی به عنوان نخستین مرکز رسمی اسپا و ماساژ ایران، در سال 1386 با تشکیل کمیته تخصصی و تحقیقات میدانی وسیع جهت شناسایی انواع ماساژهای رایج در کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا، پس از تهیه و تدوین طرح جامع خدمات اسپا و تشریح آن در مراجع ذیربط، موفق به اخذ مجوز رسمی گردید و در حال حاضر با دو شعبه آب و آریا در تهران و دو شعبه هتل بزرگ داریوش و مارینا پارک هتل در جزیره کیش خدمات منحصر به فرد خود را به علاقمندان ارائه می نماید.

این مجموعه حیات خود را در گرو رضایت میهمانان می داند. پذیرش و ارائه خدمات مطلوب و بهبود کیفیت و کمیت این خدمات، سیاست اصولی مدیریت و پرسنل این شرکت می باشد و بر این اساس، خط مشی خود را در جهت اثر بخشی عملکرد سیستم دنبال خواهند کرد .

نیلوفر آبی در سال 2014 موفق به دریافت جایزه طلایی رضایت مشتری و اخذ گواهی نامه Star Quality گردید. این گواهی نامه جهت دستاوردهای ممتاز شغلی، رضایت مشتری، تلاش و رهبری در رسیدن به کمال و کیفیت مدیریت منطبق با استاندارد QC100 طی مراسم با شکوهی در هتل هایت پاریس به نیلوفر آبی اعطا شد.

خدمات

•خدمات ماساژ
یک فرد در تمام ادوار زندگی اعم از دوران طفولیت، رشد، بلوغ و کهنسالی قابلیت بهره مندی از فوائد ماساژرا دارد. استرس، کمر درد، اضطراب، سر درد، بی خوابی و بی اشتهایی، آرتروز و … تنها نمونه های کوچکی از بیماری هایی هستند که از طریق ماساژ قابل بهبود و حتی درمان می باشند. در آموزه های ماساژ تایلندی، ماساژور با عناصر “رحم و شفقت” کار خود را آغاز، با عناصر “عشق و محبت” ادامه و در نهایت عناصر “شادی و تعادل” را برای انسان به ارمغان می آورد.

•خدمات اسپا
کلمه اسپا بر گرفته از نام شهری است در بلژیک و شهرتش به خاطر حوضچه آب گرمی بود که برای استحمام در آنجا وجود داشت. هم اکنون در سراسر جهان اسپا دامنه وسیعی از خدمات سلامت و زیبایی را شامل می شود و مراکز ارائه خدمات SPA نیز به همان نسبت متنوع و متفاوتند. این مرکز به عنوان نخستین مرکز خدمات اسپا (spa) در ایران و با تحقق استانداردهای جهانی خدمات متنوعی را جهت استفاده فراهم نموده است.

•خدمات پوست
خدمات پوستی نیلوفرآبی شامل پکیج های مختلفی می باشد که بنا بر نیازهای پوستی ، باعث افزایش استحکام، احیاء و جوان سازی پوست در سنینی که کلاژن سازی طبیعی پوست رو به کاهش است شده و همچنین برای مشکلات دور چشم اعم از تیرگی ، چروک و خستگی بسیار مفید می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های نیلوفر آبی استفاده از تخصص اسپا تراپیست های تایلندی می باشد.

شعبه ها

•آریا
تلفن:4 -44611901

آدرس : همت غرب، بعد از ستاری، کبیری طامه، چمران، مجموعه سرخ پوشان آریا

توضیحات : شعبه آریا دارای سالن های مجزا برای بانوان و آقایان بوده و در ساعات زیر آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد .

ساعات مراجعه:

بانوان: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب (میهمانان ارجمندی که در ساعات 10 صبح الی 2 بعد از ظهر به مرکز مراجعه می فرمایند, توسط ماساژورهای ایرانی میزبانی می شوند).

آقایان: روزهای بین هفته از ساعت 2 بعد از ظهر الی 12 شب و روزهای تعطیل از ساعت 10 صبح الی 12 شب.

•آب
تلفن: 5 – 88365474

آدرس : شهرک غرب، فاز5 ( سیمای ایران)، بین کوچه پنجم و هفتم ، شماره 58، مجموعه سلامتی و تندرستی آب

توضیحات : شعبه آب دارای سالن های مجزا برای بانوان و آقایان بوده و در ساعات زیر آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد.

ساعات مراجعه:

بانوان: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب (میهمانان ارجمندی که در ساعات 10 صبح الی 2 بعد از ظهر به مرکز مراجعه می فرمایند, توسط ماساژورهای ایرانی میزبانی می شوند).

آقایان: همه روزه از ساعت 2 ظهر الی 12 شب.

•هتل بزرگ داریوش
تلفن تماس: 07644444347

آدرس : کیش، هتل بزرگ داریوش

•مارینا پارک هتل
تلفن تماس :07644465026

آدرس : کیش، مارینا پارک هتل