تلفن0217565
آدرسضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان شریعتی، ساختمان پزشکان ۱۰۰۶،
توضیحاتاولین سلامتکده تخصصی طب سنتی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

مجتمع فرهنگی، آموزشی و درمانی کیمیا

کیمیا در سال 1359 توسط دکتر حسین زمانی یکتا (جراح و متخصص بیماری های زنان و زایمان) و خانم دکتر پروین امامی (متخصص کلینیکال پاتولوژی) با تاسیس درمانگاه تخصصی و همچنین آزمایشگاه پاتولوژی فعالیت خود را آغاز کرد.
کیمیا در این مدت علاوه بر ارا‌‌ئه خدمات درمانی و تشخیصی با کسب مجوز آموزش حرفه ای از وزارت کار (سازمان فنی و حرفه‌ای) به آموزش بیماران و عموم مردم در زمینه پیشگیری از بیماری‌ها و مراقبت‌های پس از درمان پرداخت و پس از کسب پروانه نشریه سلامت سبز از وزارت ارشاد تبدیل به مجتمع فرهنگی، آموزشی و درمانی شد.
از آنجایی که طب ایرانی از افتخارات تمدن کهن ایران بوده و در تمامی دنیا طب ایران را به عنوان مرجع علمی در جامعه پزشکی شناخته و احترامی خاص برای کشور و مردم ایران می دانند، موسسین مجتمع کیمیا با گرفتن پروانه سلامتکده تخصصی طب سنتی از وزارت بهداشت، در بهار سال 1393 اولین کلینیک تخصصی طب سنتی ایرانی را تحت نظارت مسئول فنی متخصص طب سنتی و همچنین کسب اولین پروانه داروخانه گیاهان دارویی با مسئولیت دکتر داروساز از دانش تخصصی این رشته درمانی در بهبود و درمان بیماری ها بهره می برد.
مديران، پزشكان، پرستاران و ساير كاركنان مجتمع درمانی کیمیا كه مجموعاً خانواده کیمیا ناميده مي‌شوند، رضایت‌مندی بيماران و مراجعين را محور كار خويش قرار داده و تا به امروز در مسير اجرای اين اصول تلاش مستمر داشته‌اند.