وانیلا

توضیحات

فروشگاه هوم از بهار سال 1397 آغاز به كار كرده است. در اين مجموعه سعي بر اين شده است كه با توجه به معماري پيشرو و متمايز، فضاي مناسبي براي دوست داران فرهنگ و هنر فراهم شود. هدف از تاسیس هوم سنتر فراهم نمودن مکانی برای دسترسی به منابع مهم لاتین در عرصه‌ی فرهنگ و هنر، ارائه‌ی مهمترین دستاوردهای اعصار دیرین تا روزگار نو در عرصه‌ی موسیقی و مستندهای تصویری، آرشیوی منتخب و کارا از مطبوعات،نشریات و مجلات ایران و ارائه‌ی برترین آثار فارسی با سرفصل های متنوع بوده است.

آدرسخیابان فرشته، مجتمع سام سنتر
تلفن02122669425
اینستاگرامhoomcentershop

در فروشگاه هوم سنتر، مجموعه ي كاملي از كتب جديد و قديمي لاتين و فارسي با موضوعات متنوع براي دسترسي آسان مخاطبان گردآوري شده است. همچنین در فروشگاه هوم كتاب هايي ارزشمند با موضوعاتي چون هنرهاي تجسمي، هنرهاي نمايشي، فلسفه، ادبيات، شعر، تاريخ، دايرة المعارف و … ارائه می شوند.

همچنین آرشيو كم نظيري از آلبوم هاي موسيقي و مستندات تصويري نيز در فروشگاه هوم سنتر موجود می باشند.

اتفاقي نو كه در اين مركز تدارك ديده شده، وجود گنجينه ي هوم است. در گنجينه ي هوم كتاب ها، مجلات، مطبوعات و نشريات قديمي فارسي براي همراهان مجموعه فراهم گرديده است تا اين مكان فرهنگي – هنري به عنوان موزه اي پويا در دسترس علاقمندان باشد و بستري باشد براي تعامل انديشه و گفت و گو ميان اهالي فرهنگ و هنر.