مرکز تن آسایی و سلامت هانا

توضیحاتمرکز تن آسایی و سلامت هانا با هدف اشاعه فرهنگ سلامت و تندرستی و همچنین ایجاد بستری مناسب جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی درتهران افتتاح گردیده است. این مرکز به عنوان اولین و تنها مرکز اسپای تخصصی ریلکسی کشور با بهره گیری ومشاوره شرکت ژاپنی است.
آدرساتوبان ارتش، بلوار نیروی زمینی، کندروی بزرگراه بابایی به سمت غرب، نبش کوچه گلبهار، پلاک 24
تلفن4 – 22196951
اینستاگرامspahana

پیوند انسان با طبیعت ارمغانی ارزنده دارد و این ارمغان تندرستی و آرامش است. مردم ژاپن از دیرباز به این راز پی برده بودند و با ایجاد اسپاهایی خاص و ویژه کوشیدند تا روح تازه ای از نشاط و سلامت را در جسم انسان ها زنده کنند. چشمه های آب گرم معدنی یا اونسن شاخصه اصلی این فرهنگ هستند که در سرتاسر کشور ژاپن برپا شده و به همراه مراکز اقامتی متنوع، از جاذبه های توریستی داخل این کشور محسوب می شوند. مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در کشور ژاپن به منظور توسعه سلامت جسم و روان مشتریان تاسیس گردیده است.

خدمات هانا:
حوضچه های آب گرم: این مرکز دارای 4 حوضچه ی آب گرم با مواد معدنی طبیعی و دارای خواص درمانی متفاوت جهت کاهش و رفع دردهای عضلانی رماتیسم، رفع خستگی و درمان برخی حساسیتهای پوستی میباشد که این مرکز را متفاوت جلوه میدهد.

آکاسوری: آکاسوری یا حمام ژاپنی که از سنتهای کشور ژاپن ومشرق زمین میباشد در زبان ژاپنی به معنی زدودن چرک و کثیفی از بدن میباشد و ضمن پاکیزگی ، اکسیژن رسانی را به سطح پوست تسهیل مینماید.

خدمات ماساژ: ماساژ شرقی با تکنیک ویژه و مهارت و ظرافت خاص ماساژورهای هانا، تجربه ای متفاوت از آرامش، تندرستی و بهبود توانایی جسمی را به ارمغان می آورد.

فیش اسپا: حوضچه هایی با ماهیان درمانگر برای برداشتن بافت ناسالم از پوست، بازگرداندن نرمی و لطافت به پوست پاها و بهبود جریان خون و احساس آرامش.

آروما تراپی: رایحه درمانی استفاده از رایحه های مختلف می باشد که درمانگر از عصاره گیاهان مختلف به روشهای متفاوت از جمله تقطیر ، جوشاندن و فشردن استخراج می نماید که هریک تأثیراتی متفاوت در بدن می گذراند و به میزان قابل توجهی اثرگذار برروی سیستم عصبی بدن می باشد.

بستر سنگی: بستر داغ سنگی در واقع نوع خاصی از سنگ است که در حوضچه های طبیعی با گرمایی که از درون زمین ساطع می شود گرم شده و از خواص طبیعی آن می توان از رفع استرس های بدن که شامل تنش های ماهیچه ای و اسپاسم های عضلانی در نقاط حساس و مهم بدن است نام برد.

اکسیژن بار: افزایش نشاط و شادابی و کاهش درد و اضطراب با پر کردن ریه ها از اکسیژن ناب و آمیخته به عطر شکوفه های بهار نارنج.

اتاق نمک: نمک های معدنی با خواص ویژه در اتاقی آکنده از هوای سرشار از املاح مفید، محیطی مناسب برای سم زدایی از بدن، کاهش تنش، افزایش انرژی جسمی و روانی، جوان سازی پوست و پیشگیری از عفونت ها را فراهم کرده اند.

خدمات سلامتی: در این بخش از علوم رایج کهن ایران زمین با رعایت نوع خاصی از رژیم غذایی و شناساندن طبع مزاجی افراد ( صفرا،دم،بلغم،صودا) کمک به بهبود روش زندگی آنها کرده و سلامت را برایشان به ارمغان می آورد .

خدمات پوست، مو و ناخن (مختص بانوان): این واحد ارائه کننده دوره های ترمیم پوست و مو زیر نظر مشاور پوستی با استفاده از کرم های مخصوص، ترکیب آنها و ماساز، در جوانسازی ( از بین رفتن چروک های پوستی ، خون رسانی به تمام نقاط پوست ، تقویت عضلات پوستی ) و پاکسازی پوست و تقویت مو ( جلوگیری از ریزش موو احیای ریشه مو )، می باشد.

کافی شاپ و رستوران: رستوران این مرکز ضمن بهره گیری از تجربیات سر آشپز خارجی و تهیه مواد اولیه اصلی از کشور ژاپن و سایر کشورهای آسیای شرقی که غذاهای آنها در منوی این مرکز موجود میباشد تجربه ای متفاوت را برای مراجعین به این مرکز عرضه مینماید همچنین تمرکز این واحد بر روی غذاهایی با رعایت موازین سلامتی بیشتر از انواع غذاهای دریایی و گوشت سفید از منو غذاهای متنوع ژاپنی و معروف آسیای شرقی است که بر پایه طبع مزاجی افراد با توصیه مشاور طب سنتی مجموعه قابل ارائه می باشد .

کافی شاپ هانا ارائه کننده انواع نوشیدنی گیاهی ایرانی به صورت مخلوط های(کوکتل) عرقیات ایرانی با میوه های مختلف است .