گونا

توضیحات

گروه گونا دارای 15 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید مبلمان می باشد. کیفیت بالا ومنحصر بفرد بودن ویژگی های اصلی ای هستند که گونا همواره در پی آن ها بوده و موفق به بدست آوردنشان شده. در طراحی و ساخت هر محصول مانند کاناپه، مبل و صندلی های تا شو، جنبه های هنری، راحتی، استقامت و زیبایی مورد توجه قرار گرفته اند.

گونا شما را از طریق رنگ ها، بافت ها، سبک ها و مواد اولیه گوناگون ، شما را وارد دنیایی متنوع می کند و قادر است هر آنچه شما برای ارتقاء کیفیت زندگی خود به آن نیاز دارید را به ارمغان آورد؛ از یافتن یک شیء تزئینی خاص تا طراحی های مختص فضای شما.

آدرسولنجک، خیابان امیر آبادی، نبش خیابان 18
تلفن02122402638
اینستاگرامgouna.gallery

طراحی های گونا

تیم طراحان گونا شامل معماران و طراحان صنعتی است که در زمینه انجام طراحی های داخلی و خارجی تخصص دارند. آنها علاوه بر طراحی مدل های پر طرفدار و محبوب گذشته، مدل های جدیدی از مبلمان را نیز خلق می کنند. گروه گونا تا به حال مسئولیت طراحی ده ها فضا و ساختمان مسکونی، ویلا، فضاهای اداری، کافه، رستوران و دیگر مراکز اجتماعی و خصوصی را بر عهده داشته است.

کلکسیون های گونا

گروه گونا با حضور در نمایشگاه های معتبر طراحی داخلی و مبلمان در سراسر جهان، سعی در حفظ جایگاه خود در بازارهای جهانی دارد و با دقت و سلیقه ای فوق العاده به انتخاب موارد و محصولاتی خاص می پردازد. این موارد که محصول شرکت های پیشرو اروپایی و آسیایی می باشند، تحت نام تجاری گونا در ایران ارائه می شوند.

هدف گروه گونا، با سابقه درخشان 15 ساله، حفظ موقعیت و قدرت نفوذ خود در میان سه برند برتر عرضه کننده مبلمان و اقلام تزئینی در ایران، و همچنین به عنوان یکی از گزینه های اصلی در میان مشتریان، است.

گروه گونا خلق زندگی بهتر برای مشتریان از طریق ارائه طراحی های با کیفیت بالا، استثنائی، نوآورانه و نفیس مبلمان و اقلام تزئیینی را از مهمترین وظایف خود می داند.

شعبه ها

•توچال آت لت 22172592
•بازار مبل یافت آباد 66312611