وانیلا

توضیحات

مجموعه‌ي فرهنگي شهركتاب فرشته با هدف ترويج فعاليت‌هاي فرهنگي و نيز فراهم كردن محيطي آرام با به كارگيري نيروهاي جوان و مستعد و تحصيل‌كرده در تمامي بخش‌ها اعم از كتاب‌ فارسي، كتاب خارجي، موسيقي، صنايع دستي، كودك، نوشت‌افزار و نفيس، علاوه بر فروش محصولات، اين تلاش را داشته تا بتواند تعاملي بين مشتريان و كارمندان اين مجموعه فراهم كند تا سطح آگاهي يكديگر را به اشتراك بگذارند.

آدرسشريعتى، پايين تر از پل صدر، پلاك ١٦٧١
تلفن02122607342
اینستاگرامfereshtehbookcity

یکی از پررونق ترین مراکز فرهنگی هنری تهران برای برپایی رویدادها، مناسبت ها و برگزاری اجتماعات و پاتوق ها، شهر کتاب فرشته است.

این مرکز فرهنگی در سال ۹۳ با مساحتی در حدود ۱۰۰۰ مترمربع افتتاح شد و فعالیت خود را در سطحی وسیع آغاز کرد که از جمله محورهای این فعالیت ها می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

1.بزرگداشت چهره ها همچون یادبود عباس کیارستمی، فرهاد مهراد و…
2.رونمایی آلبوم های موسیقی با حضور علیرضا قربانی
3.جشن امضای کتاب هایی از شاعران و نویسندگان از آثار ایرانی تا نویسندگان خارجی
4.اکران فیلم های مستند همچون بزم رزم و توران خانم
5.برگزاری رویدادهای فرهنگی با همکاری دیگر کشورها مثل هفته فرهنگی ایران و اوکراین
6.برگزاری نشست ها و کارگاه های آموزشی
7.خوانش نمایشنامه
8.برگزاری مسابقه و تور کتاب گردی در مناسبت های مرتبط با کتاب

شهر کتاب فرشته با راه اندازی “باشگاه مشتریان” با مخاطبانش در ارتباط و تعامل است تا برنامه هایی مفیدتر و جذاب تر برای آنها در نظر بگیرد و تاکنون حدود پنج هزار نفر عضو این باشگاه شده اند.

این مجموعه با تدارک بخش های فروشگاه کتاب، آلبوم موسیقی، میز باهمزی، بخش کودک و… تلاش دارد تا بتواند فضایی متفاوت و کاربردی برای ترویج کتابخوانی و سبک زندگی فرهنگی مشتریان و مخاطبان خود فراهم کند و این مرکز را می توان مکانی جامع و کامل در این مسیر دانست.