با فلفور موفق تر از پیش باشید!

اگر شما مالک یک فروشگاه، مدیر یک آژانس مسافرتی و یا دارای هر شغل دیگری هستید بدانید که با ورود به فلفور موفق‌تر از پیش خواهید بود!

فرصت معرفی برند شما در هر لحظه و هر مکان

حتی اگر مالک یک فروشگاه در شلوغ‌ترین نقطه‌ی شهر هم باشید، هستند افراد بسیاری که به دلایل مختلف از کار و کالاهای باکیفیت عرضه شده توسط شما بی‌اطلاعند. با عضویت در فلفور نه تنها خود را به همه خواهید شناساند بلکه شهرت شما از شهر و استانتان هم فراتر خواهد رفت.

تبلیغاتی هدفمند و موثر

دیگر تبلیغات کاغذی، پیامکی و … زودگذر را فراموش کنید. صفحه‌ی فروشگاه و آگهی کالا/خدمات شما سالهای سال در فلفور باقی خواهد ماند و بدون محدودیت و با بروزرسانی همیشگی در معرض دید هر شخص در هر نقطه‌ای قرارخواهد گرفت.

ثبت رایگان کسب و کار شما در کمتر از 60 ثانیه

فلفور شهر الکترونیک و اینترنتی به معنای واقعی است. در فلفور  نام فروشگاه شما، نوع فعالیت شما، کالاها و خدمات شما و محل کار شما، شماره تماس شما، نشانی شما بر روی نقشه قابل جستجو است. امکاناتی که هیچگاه مشابه آن را ندیده اید و نخواهید یافت، همه اینها در ازای ۰ ریال!

فروشگاه اینترنتی مختص به خودتان داشته باشید

با ورود پیش از پیش فروشگاه‌های اینترنتی به عرصه‌ی فروش کالا شما نیازمندید که محل ارائه‌ی کالا و خدمات خود را به خارج از چارچوب محل کار خود ببرید. از چارچوبها خارج شوید، این امکان در فلفور امکانپذیر است

فلفور در یک نگاه

درحال بارگذاری...

تعرفه پکیج های فلفور

رایگان

پکیج رایگان

قابل تمدید رایگان

ثبت کسب و کارنمایش اطلاعات کسب و کارامکان مسیریابینمایش تصاویر

دریافت پکیج

پکیج الماس

یک ساله 850.000 تومان

پنل مدیریتفلوگرامگشت مجازی °360فروش آنلاین

دریافت پکیج
پکیج ویژه

پکیج الماس

دو ساله 1.300.000 تومان

پنل مدیریتفلوگرامگشت مجازی °360فروش آنلاین

دریافت پکیج

کاتالوگ دیجیتال

دانلود اپلیکیشن مدیریت

Web