درباره ما

فلفور شهر الکترونیک


شرکت تعاونی ارتباط گستران ژوبین به شماره ثبت 515285 در سال 1396 با سرمایه گذاری و حمایت از پروژه فلفور باعث رشد این مجموعه گردید. فلفور به منظور ساده سازی ارتباط بین تولید کننده ها، صاحبین کسب و کار و مصرف کننده ها ایجاد گردیده است. فلفور، محصولی از شرکت تعاونی ارتباط گستران ژوبین، یک سیستم جامع فروشگاهی مبتنی بر نقشه می باشد که از آن میتوان بعنوان یک بانک اطلاعاتی نیز استفاده نمود. کارشناسان ما همواره در به روز نگاه داشتن اطلاعات و توسعه فلفور در تلاش هستند، کاربران نیز می توانند ما را در این امر یاری نمایند.

واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات

مدیر واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات: مهدی موسوی

واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات ، به منظور  برنامه نویسی وب سایت و اپلیکیشن فلفور در حوزه سخت افزارها ، نرم افزارها تشکیل گردید،اين واحد برتمامي فضای اینترنتی، امكانات و تجهيزات رايانه اي و اپلیکیشن اجرا و نظارت دارد و در هر لحظه با ایده های خلاق و به بروز در کلاس جهانی به توسعه این حوزه در فلفور می پردازد.

واحد پشتیبانی

مدیر واحد پشتیبانی

واحد پشتیبانی شرکت ارتباط گستران ژوبین ، فلفور  در گسترده ای فرا جغرافیای سرویس به تمامی کاربران  فلفور آماده خدمت رسانی به صورت آنلاین و آفلاین می باشد. از جمله واحد هایی در فلفور است که به صورت شبانه روزی با تیمی ساعی هر لحظه پاسخگوی سوالات مشتریان هستند  وبرای دریافت خدمات پشتیبانی مستمر و بدون وقفه به ویژه در ساعات غیر کاری آماده هستیم.

واحد فروش

مدیر واحد بازاریابی و فروش: مهیار حدادی

واحد بازاریابی و فروش شرکت ارتباط گستران ژوبین، فلفور بر آن است تا از طریق ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، کارآیی و اثربخشی فرایندهای کسب و کار مشتریان خود را ارتقاء بخشیده و موجبات توسعه ی شهر الکترونیک و اینترنتی فلفور را فراهم سازد.
ما با اتکا به تجربه سازمان، بهترین و امن ترین راهکارهای دسترسی به اطلاعات را از نقطه نظر کیفیت و قیمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه خواهیم کرد.
به رضایتمندی و وفاداری مشتریانمان معتقد هستیم تا بتوانیم نقشی پر رنگ داشته باشیم.

واحد مدیریت

مدیرعامل: فرشید بذرافشان

شرکت ارتباط گستران ژوبین، فلفور در سال 1393 با هدف ارائه خدمات، راه کارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و به صورت صد در صد خصوصی تاسیس شد. رشد بسیار سریع شرکت که بنیان خود را بر استفاده از توسعه دیتا و اطلاعات جامع شهری و بستری  برای ایجاد شهری الکترونیک و اینترنتی بنا نهاد، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای تامین نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات از شرکت ارتباط گستران ژوبین بهره مند گردند. هم اکنون  فلفور شهر تهران فعال می باشد.